نکات مهم روز مصاحبه در سفارت

نکات مهم روز مصاحبه در سفارت

نکات مهم روزه مصاحبه در سفارت ???

لباس و ادکلنی که شما در روز مصاحبه استفاده می کنید پر از نشانه‌های مخفی است که معرف شما قبل از ارائه مدارکتان به سفارت است .

احترام گذاشتن به آداب و قواعد پوشش در روز مصاحبه یعنی احترام قائل شدن برای سفارت مورد نظر،مطمئن باشید خانم یا آقایی که قرار است با شما مصاحبه کند افرادی بسیار ریزبین هستند حالا کافی است شما در برابر این اشخاص با یک دست لباس اسپرت حاضر شوید. آنها قبل از نگاه کردن به مدارک شما با خودشان می‌گویند این شخص صلاحیت داشتن ویزای شینگن را ندارد.

آقایان باید به یک دست کت وشلوار مناسب و کفش‌های مردانه رسمی فکر کنند اما همین مناسب بودن یعنی رفتن سراغ کت و شلواری درست به اندازه خودتان با برش های دقیق و خوش دوخت باشد.

اما نوع پوشش خانم‌ها قواعد خاص خودش را دارد . یک مانتوی مناسب فصل یا حتی پالتوی نیم تنه با رنگهای گرم و پخته یک شلوار پارچه ایی آراسته با خط اتوی مناسب ، از روسری ابریشمی با طرحی ساده و نه چندان شلوغ که هماهنگی لازم را با رنگ مانتوی شما دارد استفاده کنید اگر از شال استفاده کنید بهتر است از یک شال رسمی که شما را به ظاهر رسمی دلخواه تان برساند.

ساعت را فراموش نکنید

در آن روز بهتر است به جای رفتن سراغ زیور آلات عجیب و غریب به یک ساعت رسمی درست و حسابی فکر کنید . در استفاده از دستبندهای پرزرق و برق خوداری کنید استفاده از ساعتهای چرمی در مورد آقایان آنقدر در ظاهر شما تاثیرگذار نیست که استفاده از یک ساعت مچی رسمی دارد.

برای موفقیت باید بتوانید در همان لحظه اول یعنی درست قبل از اینکه هر حرفی به میان بیاید تصویری درست از خودتان ارائه دهید و احترام مصاحبه کننده با خود را برانگیزید.

 

  ویزا ای ام – VISAEM

نمونه کار های گروه مهاجرتی ویزا ای ام
درباره ی گروه مهاجرتی ویزا ای ام
تماس با گروه مهاجرتی ویزا ای ام

مقالات اقامت اروپا 2019

  اسلوونی  
  ایتالیا            
 آلمان              
  یونان              
    

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *