مهاجرت به کانادا را با روش های اصولی امتحان کنید


مهاجرت به کانادا همیشه جزو چند گزینه اول انتخاب ها است و از اهمیت و موقعیت این کشور برای مهاجرت هرگز نباید غافل شد، به همین جهت موسسه حقوقی کیمیاسپنتا سعی دارد با ارائه راهکاری متنوع شرایط مهاجرت به کانادا را برای شما هموار کند، روش های مختلف مهاجرت به کانادا در ادامه مطالعه فرمائید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری استانی
مهاجرت از طریق حرفه شما
مهاجرت از طریق تخصص
تحصیلات

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بطور کلی سرمایه گذار بایستی دارای سه شرط زیرباشد:

دارای حداقل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا دارائی خالص. این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ لزوم یا اجباری برای اوردن این دارائی به کانادا نیست و این بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد.

این دارائی میتواند در مورد دولت فدرال کلا متعلق به همسر باشد و در مورد ایالت کوبک قسمتی از ان متعلق به همسر و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سرمایه گذار هدیه شده باشد البته بشرط اینکه شش ماه از تاریخ آن گذشته باشد.

دارای تجربه مدیریت به مدت دوسال طی پنج سال گذشته. سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود و زیان، مالیاتی و مدارک افراد مستخدم خود را عرضه کند. یا اینکه مدیریت شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تمام وقت به عهده داشته باشد. 

پس از گزینش از طرف ایالت کوبک سرمایه گذار بایستی یا مبلغ ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بدون بهره بمدت پنج سال تحت اختیار ایالت کوبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را بجای او وازیز کند و برای انجام این کاربانک مبلغی را حدود ۱۸۰,۰۰۰تا ۲۰۰,۰۰۰ دلار کانادا بعنوان بهره بانکی و سایر مخارج به بانک مربوطه پرداخت کند.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری استانی یا کار آفرینی

اغلب استانهای کانادا با دولت فدرال کانادا قراردادی برای انجام کار مهاجرت امضا کرده اند. البته شرایط هر یک با هم متفاوت است. بطور کلی شرایط زیر در مورد اغلب آنها صادق است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی:

سرمایه گذار استانی بایستی شخصا درامور روزانه فعال بوده و آن موسسه را اداره کند. 

مبلغی را در حدود ۳۵۰,۰۰۰ الی ۱۵۰۰,۰۰۰ دلار کانادا رابستگی به استان مربوطه بعنوان دارائی خالص ارائه دهید. این مبلغ برای استانهای مختلف متفاوت است. هیج لزومی برای آوردن این مبلغ به کانادا نیست.

دارای حداقل دو تا سه سال سابقه اداره موسسه یا کارخانه خود و یا مدیریت قسمتی از شرکت یا اداره ای را داشته باشید. 

برای مدت حداقل یک هقته به آن ایالت سفر کنید و اگاهی لازم را برای سرمایه گذاری کسب کنید و از پروژه ای که قبلا به آن استان ارائه کردید دفاع کنید و مصاحبه شوید.

پس از قبولی در مصاحبه برنامه اجرای این سرمایه گذاری را که قبلا به آن استان داده اید و مورد تصویب قرارگرفته است را اجرا کنید.

در تعدادی از این استان ها بعد از تصویب پرونده مهاجرت بایستی حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را به عنوان ضمانت اجرا در آن ایالت ودیعه بگذارید. این مبلغ بعد از اجرای تعهدات باز پرداخت خواهد شد و در ایالات دیگر متقاضی و فامیل آن با اجاز کار برای پروژه مورد وارد آن استان خواهند شد و بعد از اجرای آن پروژه استان مربوطه به آنها اجازه ادامه پرونده را از طریق دولت مرکزی را برای کسب اقامت خواهد داد. 

سرمایه گذار استانی بایستی حداقل مبلغی را حدود ۱۵۰,۰۰۰ تا ۱۵۰۰,۰۰۰ دلار را صرف خرید یا تاسیس یک موسسه یا گارگاه بکند.

تجربه کاری ملاک کار است نه داشتن تحصیلات عالیه. به جز ایالت بریتیش کالامبیا مابقی ایالت ها مصاحبه را با انگلیسی انجام می دهند ولی در مورد ایالت بریتیش کالامبیا این مطلب صادق نیست و متقاضی میتواند با خودش مترجم به مصاحبه ببرد. 

تقریبا در تمام استان ها روش این است که متقاضی بایستی حداقل های شرایط آن استان را داشته باشد و پرسشنامه خود را به آن استان ارائه دهد. استان مربوطه براساس احتیاجات خود متقضیانی که دارای حداکثر امتیاز هستند انتخاب میکند و به انها اجازه خواهد داد که پرونده کامل خود را به ان استان ازائه دهند .

 

مهاجرت از طریق حرفه شما

چنانچه از طرف یک شرکت کانادایی معتبر کار گرفته باشید که مورد موافقت اداره کار کانادا هم قرار گرفته باشد و دارای دانش کافی زبان و حداقل دوسال تجربه کاری معتبر در رشته خود باشید و امتیاز کافی را هم دارا باشید می توان از طریق حرفه و تخصص شما برای مهاجرت شما اقدام کرد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری

چنانچه شما بتوانید امتیازات کافی را از نظر سن، تحصیلات و سابقه کاری بخصوص نوع تجربه کاری که بتواند مورد قبول ان او سی قرار بگیرد و زبان اول و دوم  ( حداقل ایلس ۶ یا بالا تر در هر مقطع) و امتیازات همسر و … بخصوص راداشته باشید و مضاف بر آن هم اگر کاری را هم از طرف یک کارفرمای کانادائی معتبر که به تصویب اداره کار کانادا رسیده باشد به پرونده شما اضافه شود تا امتیازات شما را بیشتر کند میتوان از طریق تخصص کاری کانادا برای شما اقدام کرد.

ما میتوانیم کارهای موجود را به شما معرفی کنیم و تمام مراحل گرفتن اجازه کار را هم انجام دهیم.

اجازه کار درصورت معمول ۵۰ امتیاز و از طریق شغل مدیریت عالی رتبه ۲۰۰ امتیاز و از طریق استانی ۶۰۰ امتیاز به پرونده شما اضافه میکند.

اداره مهاجرت آخر هر ماه برای انتخاب متقاضی مهاجرت از طریق تخصص، کنکور برگزار می کند که از میان شرکت کنندگان که قبلا با داشتن حداقل لازم ثبت نام کرده اند افراد با حد اکثر امتیاز را انتخاب میکند و به آنها اعلام میدارد که مدارک را تهیه کرده و ظرف ۹۰ روز به اداره مهاجرت تحویل دهند.

ما میتوانیم پرونده شما را بررسی و چنانچه امتیاز کافی و حداقل زبان و غیره را دارا بودید پرونده شما را به جریان بیندازیم و اگر شانس شما برای موفقیت در این مسیر زیاد نبود و یا در کنکور ماهیانه موفق نشدید از طریق کار در امریکا برای شما عمل کنیم و هزینه پرداختی را بعنوان اولین قسط مهاجرت به امریکا را از طرف شما قبول کنیم.

برای آگاهی بیشتر قسمت ویزای آمریکا ( مهاجرت به آمریکا ) را در سایت را مطالعه کنید. با این روش از بدو ورود درای اقامت دائم و گرین کارت خواهید شد. این روش با تعهد یک سال کار همراه با حقوق و بیمه درمانی می باشد و از روز اول هم اقامت و گرین کارت خواهید داشت.

 

تحصیلات در کانادا

کانادا کشوری است دارای دانشگاهها و کالج های بسیار معتبر .

شما می توانید از کالج ها یا دانشکد ه ها ویزای پذیرش تحصیلی دریافت کنید و با در دست داشتن پذیرش و مدارک لازم می توانید تقاضای ویزای دانشجوئی نمائید .

ما میتوانیم درانتخاب دانشگاه مناسب وگرفتن پذیرش وگرفتن ویزای دانشجوئی به شما یاری دهیم .

پس از اتمام تحصیلات دوسال اجازه کار در کانادا برای شما صادر خواهد شد و میتوان در طی این زمان با مشغول بکار شدن برای مهاجرت شما اقدام کنید.

 

 

کانال تلگرام

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *