راحت ترین کشورها برای مهاجرت


بسیاری از افراد آرزوی مهاجرت و اقامت اروپا را دارند و قصد دارند در کشوری به غیر از وطن شان زندگی کنند. که کار پردرآمد تری یا زندگی راحت تری در کشوری دیگر داشته باشند تا بتوانند آینده ای روشن برای خود و خانواده خود داشته باشند. اگر شما هم قصد مهاجرت به کشوری دیگر و یا اقامت اروپا را دارید ما برای شما مقاله راحت ترین کشورها برای مهاجرت را آماده کرده ایم تا با ۵ مورد از راحت ترین کشورها برای مهاجرت آشنا شوید. در ادامه با visaem  همراه باشید.

 

اقامت اروپا

۵ کشور راحت برای مهاجرت

 

۱- کانادا 

کشور کانادا بهترین کشور دنیا برای مهاجرت و اقامت است. کانادا در حال حاضر راحت تر از کشور های دیگر دنیا مهاجر می پذیرد به همین جهت اولین و راحت ترین کشور برای مهاجرت است. کشور کانادا در حال توسعه و پیشرفت است به همین جهت کارفرمایان براحتی نیروی کار می پذیرند و در صورتی که حرفه ای را آموزش دیده اید و آماده ی کار می باشید، فرصت های شغلی بسیاری در کانادا برای شما فراهم است. شغل های پردرآمد نرخ تورم و مالیات پایین، وضعیت بهداشت و نظام آموزشی سطح بالا همگی دست به دست هم داده اند تا کانادا را به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت تبدیل کنند.

مزایای مهاجرت به کاناد

 

[aigpl-gallery id=”6903″ grid=”4″ gallery_height=”auto” image_size=”full”]

 

۲- بلژیک

دومین کشور راحت و مناسب برای مهاجران بلژیک است. کشور بلژیک توزیع کننده شماره یک شکلات و الماس جهان است و همچنین سهم عظیمی در صنعت تولید مواد شمیایی دارد و شرایط اقتصادی فوق العاده ای دارد.  بلژیک بیشترین سرانه اعطاء حقوق شهروندی را در بین کشور های اروپایی دارد. کشور بلزیک آب و هوایی معتدل دارد و میزان بارندگی در این کشور بسیار زیاد است. واحد پول بلژیک نیز یورو می باشد. به هر حال کشور بلژیک از شرایط خوبی برای مهاجرت برخوردار است و اگر شما نیز می خواهید برای مهاجرت و اخذ اقامت اروپا اقدام نمایید، می توانید نظر ویژه ای بر روی کشور بلژیک داشته باشید. و با خیالی آسوده به این کشور مهاجرت نمائید.

 

[aigpl-gallery id=”6907″ grid=”4″ gallery_height=”auto” image_size=”full”]

 

۳- نیوزلند

کشور نیوزلند فقط ۵/۴ میلیون جمعیت دارد که به نسبت وسعت جغرافیایی این کشور جمعیت کمی محسوب می شود از این رو کشور نیوزلند بدنبال جمعیت جوان و کارگر است و از کمبود نیروی کار رنج می برد. این کشور بسیار ارزان است و خرید ملک یا زمین راحتی صورت پذیر است. درست است که نیوزلند کمبود نیروی کار و جمعیت جوان دارد اما، رشد اقتصادی خوبی داشته است و طبق گزارش مجله معتبر سیاست خارجی در سال ۲۰۱۰ کشور نیوزلند به دلیل رشد سریع اقتصادی یکی از بهترین و البته راحت ترین کشور های جهان برای مهاجرت معرفی شد. 

 

[aigpl-gallery id=”6909″ grid=”4″ gallery_height=”auto” image_size=”full”]

 

۴- استرالیا

استرالیا نه تنها کشوری است که براحتی می توانید به آنجا سفر یا مهاجرت کنید، بلکه با اطمینان می توانید برای رسیدن به اهداف زندگی و پیشرفت روی این کشور حساب کنید. نظام آموزشی بی عیب و نقص، دستمزد عالی حتی برای کارآموزان، امکانات پزشکی عالی، اقتصاد رو به رشد و امکانات شهری پیشرفته همگی استرالیا را به عنوان یک کشور فوق العاده برای زندگی تبدیل کرده اند. اکثر مهاجران فرصت های شغلی فوق العاده ای برای زندگی بدست می آورند که به زندگی شان ثبات و استحکام می بخشد. اگر شما هم بدنبال یک زندگی ایده آل و شغل پر درآمد هستید استرالیا می تواند مقصد خوبی برای شما و خانواده شما باشد. 

 

[aigpl-gallery id=”6911″ grid=”4″ gallery_height=”auto” image_size=”full”]

 

۵- ایتالیا 

اگر می خواهید بخشی از تاریخ فرهنگی غنی و منحصر بفرد ایتالیا را مشاهده کنید حتما به ایتالیا سفر کنید. ایتالیاکشوری پیشرفته و مملو از قصرهای سلطنتی قرون وسطی می باشد برای مهاجرت به ایتالیا تمام آنچه که لازم دارید این است که روند اخذ ویزا و اسناد لازم برای اقامت ایتالیا را طی کنید تا به عنوان یک مهاجر قانونی شناخته شوید و همچنین می توانید با خرید یا اجاره ملک در این کشور جای پای خود را محکم کنید و اقامت ایتالیا را براحتی دریافت کنید.

هزینه سفر و اقامت در ایتالیا

 

[aigpl-gallery id=”6913″ grid=”4″ gallery_height=”auto” image_size=”full”]

 

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت اروپا با مشاوران ما در تماس باشید. تلفن های دفتر تهران: ۲۲۱۸۰۵۵۱-۰۲۱ | ۲۲۱۸۰۵۵۹-۰۲۱  و  ۲۲۱۸۰۳۶۵-۰۲۱ | ۲۲۱۸۰۳۶۳-۰۲۱

 

کانال تلگرام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *